Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
7:30 - 17:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Spracovania osobných údajov
Spracovania osobných údajov

Účel spracovania osobných údajov

  1. Pri spracúvaní osobných údajov Prevádzkovateľ postupuje podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej len „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  2. Spracovanie objednávky a dodanie tovaru objednaného prostredníctvom našej stránky www.ehunter.sk - Vaše údaje spracovávame pre účely vybavenia a doručenia Vašej objednávky a pre účely vzájomného plnenia našich zmluvných práv a povinností. Vaše osobnú údaje sú nutné pre náš účtovný a fakturačný systém.
  3. Upozornenie na dostupnosť tovaru - v prípade, že ste požiadali o upozornenie ohľadom dostupnosti tovaru, spracujeme Vaše osobné údaje (email) na základe Vášho súhlasu.
  4. Komunikácia - zhromaždené údaje využívame s cieľom komunikácie s vami a jej individuálneho prispôsobovania. Môžeme vás napríklad kontaktovať telefonicky či e-mailom aby sme Vám oznámili stav Vašej objednávky, reklamácie či Vašej žiadosti.
  5. Ochrana, bezpečnosť a riešenie sporov - údaje môžeme spracovávať aj z oprávneného záujmu, ktorý spočíva v zaistení ochrany a bezpečnosti našich systémov a našich zákazníkov, na zisťovanie a prevenciu podvodov, riešenie sporov a presadzovanie našich dohôd na základe oprávneného záujmu.
  6. Marketingové účely - na základe Vášho vyžiadania Vás informujeme o novinkách a našich produktoch prostredníctvom newslettera. Váš súhlas je platný do odvolania alebo na dobu maximálne 3 roky. Newsletter môžete vždy odmietnuť prostredníctvom odkazu pre odhlásenie, ktorý nájdete v každom e-maile. Na odhlásenie sa z odberu môžete tiež priamo kontaktovať náš zákaznícky servis. Po odhlásení nebudeme naďalej využívať Váš elektronický kontakt, až kým to opätovne nevyžiadate.
Informácie pre zákazníkov
Veľkostné tabuľky

PERCUSSION

DEERHUNTER

Kde nás nájdete

Parková 210/2

991 28 Vinica

Kontakty
Logo
ehunter.sk
7:30 - 17:00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk